Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Detoks alkoholowy Pszczyna

Jeśli jesteś osobą uzależnioną od alkoholu, konieczne może być poddanie się medycznie wspomaganej detoksykacji odwykowej lub procesowi „odtruwania”, zanim będziesz mógł otrzymać kompleksową pomoc i wsparcie w przypadku uzależnienia od alkoholu. Celem detoksykacji prowadzonej w ośrodku leczenia uzależnień Dezyderata jest usuwanie wszelkich śladów alkoholu z organizmu i pomoc w radzeniu sobie z objawami odstawienia, które często występują po zaprzestaniu spożywania alkoholu. Nasz rygorystyczny, 10-dniowy program został zaprojektowany tak, aby cały proces był bezpieczny, wydajny, dokładny i zarządzany tak płynnie, jak to możliwe.

Jak przebiega detoks alkoholowy?

Ostatecznie celem detoksykacji alkoholowej jest pomoc w radzeniu sobie z fizyczną stroną uzależnienia od alkoholu, a dzięki temu umożliwienie rozwiązania podstawowych problemów, które spowodowały rozwój uzależnienia.

Program detoksykacji alkoholowej powadzony w Dezyderata w Rabce – Zdroju odbywa się w bezpiecznym i komfortowym środowisku, wraz z całodobowym monitoringiem. Nasz wyspecjalizowany personel medyczny i pielęgniarski jest dostępny przez całą dobę, więc nigdy nie musisz się martwić o dostęp do opieki. Po detoksie zdecydowanie zalecamy naszym klientom przejście do kolejnego etapu leczenia uzależnienia od alkoholu, które odbywa się w ramach naszego intensywnego, stacjonarnego Programu Leczenia Uzależnień. Dla wygody naszych pacjentów oferujemy transport z Pszczyny.

Przed rozpoczęciem detoksykacji alkoholowej w Dezyderata będziesz mieć możliwość poddania się naszej bezpłatnej wstępnej ocenie uzależnień. W tym czasie członek naszego zespołu ekspertów oceni twój stan i określi, czy wspomagana medycznie detoksykacja odwykowa jest dla ciebie odpowiednia.

Jeśli zalecono Ci detoks z uzależnienia od alkoholu, następnym krokiem będzie poddanie się kompleksowej ocenie medycznej z jednym z naszych ekspertów od uzależnień. Celem tego jest zebranie odpowiednich informacji na temat twojej historii medycznej oraz charakteru twojego uzależnienia od alkoholu i wykorzystanie ich do opracowania spersonalizowanego planu detoksykacji. Struktura i długość twojego planu detoksykacji będą zależne od następujących czynników:

• Ile wypiłeś (ilość i częstotliwość).

• Powaga twoich objawów abstynencyjnych.

• Dogłębna ocena ogólnego funkcjonowania fizycznego.

Detoks alkoholowy Pszczyna

Detoks alkoholowy Pszczyna

ZADZWOŃ 574 271 441

Odtrucie alkoholowe w Pszczynie

Detox w Dezyderata odbywa się w trybie stacjonarnym, co oznacza, że pozostaniesz w naszej specjalistycznej klinice na czas trwania programu detoksykacji, który zwykle wynosi 10 dni. Będąc na detoksie, będziesz mógł zacząć brać udział w sesjach terapii grupowej, gdy tylko będziesz fizycznie w stanie to zrobić. Pod okiem doświadczonego terapeuty terapia grupowa pozwala uczyć się od innych pacjentów, dzielić się swoimi przemyśleniami, uczuciami i spostrzeżeniami oraz uczyć się, jak rozwijać zdrowe, produktywne i trzeźwe relacje.

Przez cały proces detoksykacji nasi klienci przebywają w nowoczesnych pokojach. Nasze pokoje są przytulne i wygodne, dzięki czemu doskonale nadają się do wspomagania relaksu i regeneracji. Aby proces detoksykacji był jak najbardziej przyjemny i spokojny, zapewniamy naszym klientom szereg udogodnień rozrywkowych.

W zależności od charakteru i nasilenia objawów odstawienia alkoholu możesz otrzymać leki na receptę, aby złagodzić odczuwany dyskomfort i zapobiec poważniejszym objawom odstawienia, takim jak drgawki. Nasz personel medyczny i pielęgniarski na miejscu, dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zapewnia, że nasi klienci detoksykacji alkoholowej są przez cały czas uważnie obserwowani.